EGE ÜNİVERSİTESİ

Ege Üniversitesi Hastanesi (Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi)

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Sağlıkta Yapay Zeka Uluslararası Sempozyumu

  Sağlıkta Yapay Zeka Uluslararası Sempozyumu 7-8 Şubat 2020 tarihlerinde yapılmıştır. Sunumlar için tıklayınız.
Sağlıklı Beslen - Zinde Kal

Yeni yılda Sağlıklı Beslen - Zinde Kal başlıklı sunumları ile bizleri bilgilendiren Prof. Dr. Cengizhan ÖZGÜRBÜZ, Doç. Dr. Gülfem TEREK ECE’ye ve klasik devamı..
İlaç AR-GE 2019 Çalıştayı

  Ege Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “İlaç AR-GE 2019 Çalıştayı” YÖK Üyesi Sayın Prof. Dr. Zeliha KOÇAK TUFAN devamı..
Ege’den anlamlı bir sosyal sorumluluk örneği: İşitme sa...

Bu sese kulak verin! Ülkemizde işitme kayıplı bireylerin sayısını biliyor musunuz? İşitme kaybına sebep olabilecek durumların farkında mısınız? İşitme kaybınızın olup devamı..
Luteinin sağlık üzerine etkileri

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Ayın Kitapları Serisi - Sayı 137  
4. Bina turları başlıyor.

Yılda en az 4 kez yapılması gereken bina turları, hastanedeki işleyişin etkili bir şekilde yürütülmesi, aksaklıkların tespiti, düzeltici önleyici faaliyetlerin devamı..
14 Kasım Dünya Diyabet Farkındalık Günü Yürüyüşü...

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalımız tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Farkındalık  Günü Yürüyüşü düzenlendi. Hastanemiz devamı..
Dünya Kalp Günü Etkinliği

Dünya Kalp Günü dolayısıyla düzenlediğimiz  etkinliğimizde, Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak, hastanemizde sağlığına kavuşan hastalarımız ve devamı..
Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer ( KBRN ) kaz...

Acil Servisimizde AFAD işbirliği ile Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer ( KBRN ) kaza tatbikatı gerçekleştirdik. Kimyasal madde üreten tesiste meydana gelen bir devamı..