Ege Üniversitesi Randevu Sistemi

ZİYARETÇİLERİN DİKKATİNE!


Hastanemizin E-Randevu sisteminin açılış saati 18:00’e alınmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Sosyal paylaşım sitesi www.facebook.com sayfalarından "Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi" adıyla yayınlanan kurumumuza ait olmayan ve kurumumuzun adını, bilgilerini içeren sayfa bulunmaktadır. Kurumumuza ait olmayan bu sayfanın dikkate alınmamasını rica ediyoruz.

T.C. Ege Üniversitesi
Tıp Fakültesi Hastanesi Yönetimi


Ege Üniversitesi Hastanesi Engelli Hastalar Bilgilendirme

Ege Üniversitesi Hastanesi Engelli Hasta Hattı: 390 44 00

  

Hastane santral: 444 13 43, İnternet Randevuları bir sonraki gün içindir.
Randevu sistemi saat 18.00’de açılmaktadır, Pazartesi randevuları Pazar günü alınır.
 
Muayene ve kontrol sonuç sırasını sadece internetten veren poliklinikler:
Dermatoloji, İç Hastalıkları (Genel), Alerji İmmünoloji, Endokrinoloji Genel, Endokrinoloji Diabet-Obezite,  Kadın Doğum (Kadın Hastalıkları Pol. – Doğum Pol.), Ağrı ( Algoloji pol.),  Kalp Damar Cerrahisi, Onkoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji. Nükleer Tıp.
 
Muayene sırasını Hastane içinden ve internetten veren poliklinikler:
Psikiyatri, Genel Cerrahi, Meme Polikliniği (3.kat), Proktoloji (Kalin Barsak- Rektum- Anus-Hemoroid), Fizik Tedavi, Kardiyoloji, Plastik Cerrahi,  Üroloji, Göz Polikliniği, Kulak Burun Boğaz, Enfeksiyon Hastalıkları, Ergen Bağımlılık (Sadece bağımlı hasta), Çocuk Sağlığı, .
 
Telefonla Randevu veren poliklinikler:
Göğüs Hastalıkları 390 29 29,
Ergen Bağımlılık (Sadece bağımlı hasta) 3634899, Beyin ve Sinir Cerrahisi 390 53 57, Çocuk Cerrahisi 390 28 04, (Mesai Saatleri İçerisinde Arayınız) Tüm polikliniklerin telefonla randevu vermesi için gerekli güncellemeler yapılmaktadır.
 
İNTERNETTEN ALDIĞINIZ SIRANIN BİR ÖNCELİĞİ YOKTUR.
 

 

Terapötik Aferez Merkezi

Untitled Document

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (EÜTF) Hastanesinde aferez işlemleri 1985 yılında hocamız Prof. Dr. Mustafa Celal Karaca tarafından başlatılmıştır. Başlangıçta nispeten az sayıda olan işlem sayısı özellikle Hematoloji Bilim Dalının ve sonrasında Aferez Ünitesinin kurulması ile hızla artmıştır. Merkezimizin 1997 yılında başlayan kök hücre aferezi aktivitesi de yıllar içinde gelişerek artış göstermiştir.

Yazının Devamını Okumak için Tıklayınız.

 

Radyo Ege Kampüs 100.8'de Yayında

alt
RADYO EGE KAMPÜS 100.8'DE YAYINDA

• Haftaiçi her gün 10.30'da Ege'den Sağlık Programını dinleyebilirsiniz.

alt
RADYO EGE KAMPÜS 100.8 Facebook Grubu

Radyo Ege Kampüs, Ege Üniversitesi (BİTAM) Bilgi ve İletişim Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (Şimdi ki adı ile Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi) girişimiyle 26 Kasım 2001 tarihinde 750 watlık vericisiyle yayın hayatına başlamıştır. Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi, Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı ve Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanlığı’nın çalışmalarıyla bugün sahip olduğu modern ve gelişmiş teknik imkanlara kavuşan Radyo Ege Kampüs 24 saat kesintisiz yayınlarına devam etmektedir.

http://www.radyo.ege.edu.tr/

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hasta İlişkiler Birimi

alt

EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HASTA İLİŞKİLER BİRİMİ


Sorularınız İçin

Tıp Fakültesi ve Hastanemiz ile ilgili sorularınız için 3904442 ve 3904443 numaralı telefonlardan bizi arayabilir veya  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-posta gönderebilirsiniz.