Ege Üniversitesi Randevu Sistemi

ZİYARETÇİLERİN DİKKATİNE!


Hastanemizin E-Randevu sisteminin açılış saati 18:00’e alınmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Sosyal paylaşım sitesi www.facebook.com sayfalarından "Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi" adıyla yayınlanan kurumumuza ait olmayan ve kurumumuzun adını, bilgilerini içeren sayfa bulunmaktadır. Kurumumuza ait olmayan bu sayfanın dikkate alınmamasını rica ediyoruz.

T.C. Ege Üniversitesi
Tıp Fakültesi Hastanesi Yönetimi


Ege Üniversitesi Hastanesi Engelli Hastalar Bilgilendirme

Ege Üniversitesi Hastanesi Engelli Hasta Hattı: 390 44 00

  

Hastane santral: 444 13 43, İnternet Randevuları bir sonraki gün içindir.
Randevu sistemi saat 18.00’de açılmaktadır, Pazartesi randevuları Pazar günü alınır.
 
Muayene ve kontrol sonuç sırasını sadece internetten veren poliklinikler:
Dermatoloji, İç Hastalıkları (Genel), Alerji İmmünoloji, Endokrinoloji Genel, Endokrinoloji Diabet-Obezite,  Kadın Doğum (Kadın Hastalıkları Pol. – Doğum Pol.), Ağrı ( Algoloji pol.),  Kalp Damar Cerrahisi, Onkoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji. Nükleer Tıp.
 
Muayene sırasını Hastane içinden ve internetten veren poliklinikler:
Psikiyatri, Genel Cerrahi, Meme Polikliniği (3.kat), Proktoloji (Kalin Barsak- Rektum- Anus-Hemoroid), Fizik Tedavi, Kardiyoloji, Plastik Cerrahi,  Üroloji, Göz Polikliniği, Kulak Burun Boğaz, Enfeksiyon Hastalıkları, Ergen Bağımlılık (Sadece bağımlı hasta), Çocuk Sağlığı, .
 
Telefonla Randevu veren poliklinikler:
Göğüs Hastalıkları 390 29 29,
Ergen Bağımlılık (Sadece bağımlı hasta) 3634899, Beyin ve Sinir Cerrahisi 390 53 57, Çocuk Cerrahisi 390 28 04, (Mesai Saatleri İçerisinde Arayınız) Tüm polikliniklerin telefonla randevu vermesi için gerekli güncellemeler yapılmaktadır.
 
İNTERNETTEN ALDIĞINIZ SIRANIN BİR ÖNCELİĞİ YOKTUR.
 

 

Ege Üniversitesi Başhekimi 23 Nisan’ı Hastanede Yatan Çocuklarla Kutladı.

Ege Üniversitesi Hastane Başhekimi Prof. Dr. Cemil Gürgün, bu sene farklı bir uygulama yaparak, Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı hastanede yatan çocuklarla birlikte kutladı.

Hastane yönetimiyle birlikte yapılan etkinliğin ardından konuşan Prof. Dr. Cemil Gürgün: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyada eşi benzeri olmayan, çocuklara armağan edilmiş bir milli gündür. Bizler de bu günün anlamına uygun olarak, bayramı asıl sahipleriyle birlikte kutlamak istedik. Hastanemizde yatan çocukların zor günlerinde onlara destek olmak, dertlerini dinlemek, bir nebze de olsa sıkıntılarını unutturmak istedik. Ege Üniversitesi Hastanesi olarak, hizmetlerimizin ve tedavilerimizin kalitesini arttırarak aslında her gün çocuklarımızın yanındayız. Ama bugün dayanışmayı bir düzey daha üste çıkartmaya çalıştık. Bir çocuğun bir anlık gülümsemesi dünyaya bedel. Bunu başarabildiysek ne mutlu bize” dedi.

Etkinlik çocuklara hediyeler verilmesi ve sorunlarının dinlenmesiyle tamamlandı.

 

alt

  alt

alt

Ege Üniversitesi 28. Simule Uygulamalı Yenidoğan İnvaziv Girişimler Kursu “EgeNeoSim” 27-28 Mayıs 2017 İstanbul

Ayrıntılı bilgi için linke tıklayabilirsiniz. EgeNeoSim 27-28 Mayıs 2017

2. İntörn Hekimlik Kongresi - Olgu Örnekleriyle Tanı ve Tedavi Yaklaşımı 8-9 Mayıs 2017 Muhiddin Erel Amfisi

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.